Warsztaty BeFree

BeFree logoWarsztaty Be Free "Nanosekunda" odbędą się w dniach 30.06.- 06.07.2018 w Karłowicach w Centrum Misyjnym „Zielona Niwa”. Warsztaty kierowane są do osób w wieku 17-30 lat. Zapraszamy każdego, kto szuka prawdziwej przemiany swojego życia, chce zbudować solidny fundament duchowy i doświadczyć rzeczywistości Królestwa Bożego.

Żyjemy w szczególnym czasie, kiedy wszystko przyspiesza. W Bożym Królestwie też rzeczy zaczynają się dziać znacznie szybciej niż do tej pory. Nadchodzi przyśpieszenie wzrostu duchowego i dojrzałości dla wielu chrześcijan.

Chcemy aktywnie brać w tym udział, dlatego zaplanowaliśmy intensywny czas, który chcemy poświęcić na szukanie Boga z całego serca i z całej naszej duszy. Oczekujemy Jego działania i potężnego wylania Ducha poznania i objawienia w tym czasie (wg Ef 1:17).

Warsztaty BE FREE to czas całkowitego oddzielenia dla Boga, bez telefonów i innych urządzeń multimedialnych. Staramy się skupić naszą uwagę na Najwyższym, myślimy o tym co w górze, a nie na dole. Szukamy Świętego Boga, który daje się znaleźć. Doświadczamy rzeczy ponadnaturalnych. Naszym pragnieniem jest, aby miłość i pasja do Jezusa została rozbudzona w naszych sercach, ponieważ chcemy żyć życiem Chrystusa, idąc za radą apostoła Pawła, aby biec tak, by zdobyć nagrodę. Starannie planujemy nasze dni, aby mądrze wykorzystać dany nam czas.

Pobudka o 5:50, poranna gimnastyka przy wschodzie słońca, cichy czas z Bogiem, wspólne służby to tylko niektóre atrakcje naszych warsztatów, które uczą nas dyscypliny i powodują, że wychodzimy z naszego duchowego lenistwa. Codzienne uwielbienie oraz sesje pełne Bożego Słowa sprawiają, że budzi się w nas życie. Wieczorne modlitwy prowadzone przez Ducha Świętego pogłębiają nasze pragnienie mądrości Bożej i Jego sprawiedliwości.

Więcej informacji na stronie internetowej warsztatów BeFree.