Brazilian Kids Kare

Brazilian Kids Kare jest służbą założoną przez naszych drogich przyjaciół Reinharda i Debi Hirtler. Podczas wyjazdu misyjnego na północ Brazylii do Videira Church w São Luís, Reinhard i Debi byli świadkami skrajnej biedy, panującej nie tylko w mieście, ale i w całym Stanie Maranhão, gdzie São Luís jest stolicą. Stało się to dla nich oczywiste, że nie mogą po prostu zlekceważyć tej sytuacji. Zaczęli więc rozsyłać newslettery po swoich znajomych. Niektórzy z nich chcieli wiedzieć, w jaki sposób mogą pomóc rzeczowo lub wspomóc finansowo, aby poprawić los tych ludzi. W ten sposób narodziła się i zaczęła działać fundacja Brazilian Kids Kare. Celem fundacji jest założenie 100 sierocińców w najuboższych rejonach Brazylii. Od 16 maja 2016 funkcjonuje już Centrum Opieki Dziennej, które jest zaledwie przygotowaniem i sprawdzeniem się przed otwarciem 100 całodobowych sierocinców.


Fusion Polska podpisuje się pod tym projektem i wspiera go, jako organizacja partnerska. Chętnym wysyłamy comiesięczne newslettery, w języku polskim – jeśli chcesz go otrzymywać, zapisz się TUTAJ.

Otworzyliśmy dedykowane konto bankowe pod fundacją Fusion Polska, na które możecie wpłacać darowizny, przeznaczone na rozwój służby Brazilian Kids Kare.
Wszelkie informacje związane z rozwojem projektu są publikowane w newsletterach Brazilian Kids Kare, na stronie internetowej a także na facebooku.

http://www.braziliankidskare.org/pl/

UPEWNIJ SIĘ, ŻE TWOJA WPŁATA JEST OPISANA: "DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE - BRAZILIAN KIDS KARE"
Bank Pekao S.A.
PL 56124014731111001067715469
możesz także wpłacać na konto walutowe w euro: PL 80124014731978001067715531

Fusion Polska
ul Św. Wojciecha 9 of/7
59-220 Legnica

Możesz również przesłać darowiznę poprzez PayPal oraz bezpośrednio kartą kredytową i debetową (nie musisz posiadać zarejestrowanego konta w PayPal!). W tym celu wybierz zakładkę WSPARCIE i kliknij „Przekaż darowiznę”. Pamiętaj, aby opisać swoją darowiznę „na cele statutowe – Brazilian Kids Kare”.